01 02 03 04 05 06
VİLLA TADİLATI
Anahtar teslim villa tadilatı uzman ekibimiz tarafınca yapılır. Villa tadilatları önemli tadilatlardır. Çünkü villalar, isim ve görünüm itibari ile oldukça görkemli yapılardır. Bir dairenin aksine görünümleri göz dolduran cinstendir. Villasını tadilat yaptırmayı düşünen villa sahipleri, mutlaka kurumsal bir tadilat firmasıyla anlaşmalıdırlar. Çünkü villa tadilatı yapmak öyle herkesin yapabileceği bir iş değildir. Eğer villanızın tadilatını uzman olmayan kişilere yaptırırsanız hem maddi açıdan, hem de manevi açıdan bazı olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Villaların en önemli kısımları salonlarıdır. Genellikle villa'larda üst katlara salonlardan çıkılır. Villaya gelen herkesin ilk baktığı yer olan salonlar, oldukça farklı tasarımlara sahne olabilir. Alan çoğu zaman geniştir. Bu da hayal gücünün daha geniş çalışmasını sağlar. Kimileri bu gibi ortamları klasik olarak döşemek ister. Yani antika eşyaları tercih ederler. Kimileri ise rahatlıktan asla vazgeçemez ve günümüz trendlerinde daha konforlu ürünler ister.

Tabi iş sadece salonla da bitmez. Evin genelini de bu tarza uydurmak gerekir. Villa tadilatınızı yaparken salonu klasik, diğer odaları spor döşemeye çalışırsanız burada büyük bir hata yapmış olursunuz. Villalarda bütünlük ilkesi muhakkak korunmalıdır. Bütünlüğü sağlamak açısından bir kaç detay bile olsa bunu genele yansıtmak gerekir.