01 02 03 04 05 06
MOBİLYA ÜRETİMLERİ
Mobilyaların insan hayatındaki önemi çok büyüktür. Yoğun bir iş temposundan sonra evine gelen bir insanın ihtiyacı olan rahatlık, ancak kullanışlı ve iyi tasarlanmış bir mekan ile elde edilebilir. Firmamız ev, ofis, villa, büro ve mağaza gibi mekanlarınız için ahşap dekorasyon çözümleri üretmektedir. Konusunda uzman mimarlarımız ve ekibimiz kaliteli malzeme ve işçilikle sizlere kullanışlı ortamlar oluşturmak için çalışmaktadır.

Mutfak dolapları, banyo dolapları, vestiyer'ler, giyinme odaları, ahşap merdivenler, pencereler, lambri'ler, oturma grupları, yemek masaları, kütüphane'ler, pergole'ler, televizyon üniteleri, veranda'lar, panel oda kapıları, yatak odası takımları, genç ve çocuk odası grupları ve diğer tüm aklınıza gelebilecek ahşapla ilgili üretimler bünyemizde bulunan atölyemizde yapılmaktadır. Modern ve klasik tasarımlarımızla hayal ettiğiniz mekanları sizlere sunmaktan Real Yapı olarak mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Ahşap, yüzyıllar öncesinden günümüze kadar uzanan en önemli yapı malzemelerinden birisidir. Günümüzde asırlar öncesinden kalma ahşap ürünleri görmek halen mümkündür. Tarih boyunca ahşabın bu kadar ilgi görmesinin bir çok nedeni vardır. Ahşap mükemmel bir yapı malzemesidir. Beton ve çeliğe oranla daha fazla yük taşıyabilir. Doğa şartlarına ve kimyasallara karşı daha dayanıklıdır ve depreme karşı dirençlidir. Ahşap bu özelikleriyle önemini ve değerini aradan yüzlerce yıl geçse de korumaya devam edecektir.