01 02 03 04 05 06
MERAK EDİLEN SORULAR VE CEVAPLARI
Üretim ve uygulamaya geçmeden önce yapacağınız çalışmalarla ilgili çizimler hazırlıyor musunuz?
Evet hazırlıyoruz. Konuyla ilgili üç boyutlu çizim çalışmalarını incelemek istiyorsanız lütfen tıklayınız.

Evime dekorasyon çalışmaları yaptırmak istiyorum. Bu sebepten dolayı sizden keşif talebim olacak. Fakat hafta içi çalıştığımdan dolayı müsait olmuyorum. Hafta sonları keşif hizmeti veriyor musunuz?
Pazar günü hariç haftanın diğer tüm günlerinde keşif hizmetimiz vardır.

Yapılacak çalışmalarla ilgili fiyatlandırmayı teklifinizde nasıl belirtiyorsunuz?
Yapılacak çalışmaları yanlarında tutarlarıyla beraber ayrı olarak yazıyoruz. Böylelikle her çalışmanın kendisine ait tutarını net bir biçimde görmüş oluyorsunuz.

Keşif hizmetiniz ücretli midir?
Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki türlü keşif hizmetimiz vardır. Ücretsiz keşiflerimiz kotalı keşiflerimizdir. Yani keşif taleplerinin belli bir sayıya ulaşmasını bekleriz. Kota tamamlanınca sırayla keşiflerimizi gerçekleştiririz. Eğer karşı taraf işinin acele olduğunu ve bir an önce bu hizmeti almak istediğini belirtirse bunun için ekstra bir keşif tutarı yansıtırız. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Yaptığınız uygulama ve üretimlere garanti veriyor musunuz?
Üretim ve uygulamaya başlamadan önce kesinlikle müşterimizle sözleşme imzalıyoruz. Uygulama esnasında kullanılacak malzemeleri, ürünleri ve bunların uygulama tekniklerini tutarlarıyla beraber detaylı olarak sözleşme de belirtiyoruz. Müşterimizin talep etmesi durumunda sözleşmeyi noter tasdikli de yapabiliyoruz. Ayrıca uygulamalar esnasında montajını yaptığımız her ürünün kendisine ait garantisi de olmuş oluyor.

Yaklaşık 100 m2 'lik bir evin anahtar teslim tadilat çalışmalarını ne kadar bir süre de tamamlıyorsunuz?
Üretimlerle beraber en az 20 iş günü ile en fazla 45 iş günü arasında tamamlanmaktadır.

Uygulamalarda kullanacağınız malzemelerin neler olduklarını sözleşme de belirtiyor musunuz?
Kullanılacak tüm ürün ve malzemeler marka isimleriyle beraber sözleşme de belirtilmektedir.

Ekibinizde çalıştırdığınız kişilerin bilgi ve tecrübesi yeterli seviyede midir?
İnsan kaynakları birimimiz konuyla ilgili eleman seçimlerinde çok titiz davranmaktadır. Ekibimizde bulunan tüm çalışanlarımız özenle seçilmiş, konusunda uzman ve belli bir eğitim seviyesinde olan kişilerden oluşmaktadır.

Dekorasyon çalışmaları yaptırmak istiyorum. Keşif yapmadan fiyat vermeniz mümkün mü?

Kurallarımız gereği keşif yapmadan fiyat teklifi veremiyoruz.

Türkiye'nin her bölgesine hizmet veriyor musunuz?
Hizmet ağımız çoğunlukla İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakalarını kapsamaktadır. Fakat projenin niteliğine göre Türkiye'nin diğer bölgelerine de gidebilmekteyiz. Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen firmamızı arayınız.

Evime tadilat ve dekorasyon çalışmaları yaptırmak istiyorum. Fakat ürün ve malzemeleri kendim farklı bir yerden satın alacağım. Bu durumda sizden sadece uygulama hizmeti alabilir miyim?
Sadece uygulama hizmeti de verebilmekteyiz.

Mekana özel ahşap uygulamaları ve mobilya üretimleri yapıyor musunuz?
Atölyemizde mutfak dolapları, banyo dolapları, yatak odası takımları, portmanto, merdiven kaplamaları ve aklınıza gelebilecek tüm ahşap imalatları yapılabilmektedir. Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.