01 02 03 04 05 06
ANAHTAR TESLİM TADİLAT
Tüm anahtar teslim tadilatlarınız uzman ekibimiz tarafınca yapılır. Anahtar teslim tadilat işlerinden dekorasyon çalışmalarına, boya işlerinden seramik döşemelerine, parke uygulamalarından ısıtma sistemlerine, mantolama çalışmalarından izolasyon sistemlerine, duvar yıkımından moloz atımına, su tesisatından elektrik tesisatına, mutfak tadilatından banyo tadilatına varıncaya kadar tüm her şeyi Real Yapı'nın uzman ellerine bırakabilir, garantili hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Anahtar teslim tadilat çalışmalarında temel olan elemanların hepsi bir arada yapıldığı zaman hem müşterinin maliyet kaybı azalır, hem de zaman kaybının önüne geçilmiş olur. Anahtar teslim tadilat çalışmalarında ekiplerin yaptıkları iş bir diğerine bağlıdır. İster küçük bir apartman dairesi, isterseniz bir villa yapın hiç farketmez. İş programı yapmadan sağlıklı ve gerçekçi maliyet analizi çıkarmadan atılan her adım, size para ve zaman kaybı olarak geri dönecektir.

Bazı mekan sahipleri tadilat işlerini kısa aralıklarla yapar, bazıları da bunu daha fazla zamana yaymak ister. Tabi bu biraz da imkanlarla alakalı bir durumdur. Eğer mekanınız yeni ise bunu dekorasyon ile geçiştirebilirsiniz. Fakat bulunduğunuz ortam sizin istediklerinizi ve zevklerinizi yansıtmıyorsa işte o zaman işler biraz karışık demektir. Elbette ki bunun bir çaresi vardır. Anahtar teslim tadilat yaptırarak bu duruma çözüm getirebilirsiniz. Anahtar teslim tadilat konusuyla ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen firmamızla iletişime geçiniz.